کویتیشن لاغری در اصفهان

کویتیشن لاغری

 کویتیشن لاغری در اصفهان

انجام ورزش و فعالیت بدنی به همراه رژیم غذایی کم کالری، قطعا کاهش وزن را به دنبال خواهد داشت. ولی در بعضی از مواقع، مانند زمانیکه میخواهیم این اتفاق سریعتر رخ بدهد و یا برای از بین بردن چربی های موضعی که در برابر ورزش و رژیم غذایی مقاومت می کنند؛ میتوان از روشهای کمکی مانند کویتیشن لاغری در اصفهان جهت رسیدن به این هدف استفاده کرد. از جمله این روشهای لاغری و کاهش وزن می توان به  ” کویتیشن  ” اشاره کرد. همواره این نکته را به یاد داشته باشید که این متدهای لاغری کمکی هستند و نمی توانند به تنهایی جایگزین ورزش یا رژیم غذایی شوند.

کویتیشن چیست ؟

بنابر اعلام  منابع پزشکی معتبر، کویتیشن لاغری در واقع یک روش بدون نیاز به جراحی برای از بین بردن چربی های جمع شده در سطوح مختلف بدن است. امواج اولتراسوند با فرکانس های صوتی خود،تکان هایی در چربی های بدن ایجاد می کنند، امواجی که گوش انسان قادر به شنیدن آنها نیست ولی چنان تکانی در بافت چربی ها ایجاد می کند که سلول های چربی نمی توانند در مقابل آن مقاومت کنند و در نتیجه شکسته شده و به حالت مایع در می آیند و سپس بدن، آنها را برای سوختن یا دفع در کبد آماده می کند.

کویتیشن لاغری
لاغری موضعی

فرآیند اجرای کویتیشن لاغری به چه صورت است؟

از روش کویتیشن لاغری در اصفهان به عنوان روش فرم دهنده بدن هم یاد می شود، به این دلیل که نه تنها چربی ها را ازبین می برد، بلکه می تواند به آنها فرم دلخواهی بدهد. یکی از موارد استفاده این روش فرم دادن به اجزای صورت است.

دستگاه کوچکتری که مخصوص بافت های صورت ساخته شده است، می تواند گونه ها را بالا ببرد، گودی زیر چشم ، پف چشم ها و حتی چروک ها را کم کند. همچنین چربی های زیر چانه و یا همان غبغب را از نیز از بین می برد.

از دستگاه استیمولار فارادیک که به نوعی جز دستگاه های لاغری در کلینیک‌ها به کار می رود، به جهت از بین بردن چربی های اضافه، سلولیت و کویتیشن لاغری در اصفهان در کوتاهترین زمان ممکن استفاده می شود.

دستگاه فارادیک با استفاده از پدهای لاستیکی رسانا که به قسمت های مورد نظر در بدن متصل می گردد، پالسهای الکتریکی رستر را ما بین سلولهای چربی انباشته شده در ناحیه مربوطه ارسال می نماید و با وارد کردن ضربه و فشار به اتصالات بین سلولهای چربی باعث شکسته شدن و در نتیجه خرد و متلاشی شدن آنها می شود. این چربی ها که قبلا سفت و فشرده بودند،بعد از چندین نوبت استفاده از دستگاه فارادیک به نحوی شکسته و تخریب می شوند و در نهایت آماده دفع و خروج از منافذ پوست می گردند.

لاغری موضعی یا کویتیشن لاغری در اصفهان

 

یک راه موثر و سریع برای کاهش وزن در کنار سایر روش های دیگر لاغری موضعی یا کویتیشن لاغری اصفهان می باشد. کلینیک زیبایی دکتر مینا رضایی در اصفهان با ارائه خدمات زیبایی، درمانی، انواع رژیم های لاغری و … زیر نظر پزشک متخصص تا دستیابی به سلامتی کامل در کنار شما خواهد بود.