وکیوم سینه در اصفهان

وکیوم سینه 

وکیوم سینه در اصفهان روشی است غیر تهاجمی برای افزایش حجم سینه در بانوان که باعث سلامتی و خوش فرم شدن سینه و بالا تنه می گردد. عده ای از بانوان به دلیل نامتاسب بودن و نامتقارن بودن اندام فوقانی سینه های خود دچار افسردگی شده اند و از این بابت احساس ناراحتی می کنند. تناسب اندام برای همه ی بانوان امر مهمی می باشد و همواره علاقه مند هستند که اندامی سالم و متناسب داشته باشند، از این رو به  تناسب اندام و زیبایی اهمیت فراوانی می دهند. همانطور که گفته شد وکیوم سینه روشی است که در آن بدون انجام جراحی های سنگین و بعضاً مضر، باعث افزایش سایز و خوش فرم شدن سینه می گردد.

وکیوم سینه در اصفهان مناسب افرادی است که :

  •  هنگام بلوغ به رشد کافی  در سینه نرسیده اند
  • دارای قفسه سینه صاف با پستان های شل و افتاده هستند
  • بر اثر شیردهی دارای افتادگی سینه شده اند
  • به علت کهولت سن سینه های شل دارند
  • به علت جراحی شکل ظاهری پستان تغییر کرده
وکیوم سینه
وکیوم سینه در اصفهان

فرآیند انجام وکیوم سینه به این صورت است که، بافت های سینه با تحریک چربی و مایعات این بافت ها (به عنوان مهم ترین عامل بزرگ شدن سینه بوده و  حجم سینه ها را افزایش می دهد، همچنین تحریک سینه با استفاده از وکیوم سینه در اصفهان باعث افزایش برخی هورمن های زنانه (همچون استروژن) می شود که به رشد سینه کمک می کند. این موارد بخشی از خدمات گسترده ای است که در کلینیک زیبایی و سلامت دکتر مینا رضایی انجام می شود تا برای شما سلامتی به ارمغان بیاورد.

اگر فرایند وکیوم سینه به درستی و  بر طبق دستورالعمل های پزشکی صورت  گیرد در طول چند هفته تاثیر آن نمایان می گردد همچنین انجام وکیوم سینه علاوه بر افزایش بی نظیر سایز سینه و فرم دهی به آن باعث جلوگیری از سرطان سینه نیز می شود و سلامتی را برای شما به ارمغان می آورد.

 از مزایای استفاده از وکیوم سینه در اصفهان می‌توان به عوارض کم  و هزینه پایین آن اشاره کرد. تمامی افرادی که سن بلوغ خود را گذرانده باشند، می‌توانند از این روش استفاده کنند. همچنین وکیوم سینه برای کسانی که نوک سینه‌های چروکیده و تورفته دارند نیز کاربرد دارد. شما با استفاده از این روش دچار شل شدگی پوست نخواهید شد و سینه‌هایی سفت و زیبا خواهید داشت. لازم به ذکر است که برای داشتن سینه‌هایی زیبا و سالم از طریق این روش باید آن را نزد پزشکان با تجربه انجام دهید که اطلاعات و لوازم لازم برای انجام صحیح و بی نقص آن را دارند. در غیر این صورت احتمال اینکه شما با مشکلاتی چون تاثیر کوتاه مدت و کودی طولانی مدت مواجه شوید، بسیار بالاست.