درمان سلولیت در اصفهان

درمان سلولیت

هنگامی که در بعضی از نواحی بدن مانند ران و کشاله ران، شکم، پشت ساق پا، باسن و سینه ناهمواری ایجاد می شود از نشانه های بروز عارضه ای به نام سلولیت می باشد. سلولیت ذخایر چربی بدن است که به طور درستی جذب بدن نشده و به این شکل نمایان می شود. خانم ها و افرادی که چربی بیشتری در شکم دارند نسبت به بقیه افراد در معرض ابتلا به سلولیت قرار می گیرند.

سلولیت چگونه ایجاد می شود؟

همانطور که گفته شد تجمع چربی ها در زیر سطح پوست باعث بروز سلولیت می شود که در  خانم ها بیشتر دیده می شود.

میزان سلولیتی که در بدن شکل می گیرد و نوع درمان سلولیت در اصفهان به عوامل مختلفی مانند ژنتیک، سن و سال و ضخامت پوست بستگی دارد.

این واقعیت وجود دارد که در هر سنی باشید ممکن است سلولیت در بدن شما رخ دهد و ارتباطی با میانسالی یا افزایش سن ندارد.

تا به امروز دلایل مشخص و قطعی از چگونگی ایجاد سلولیت در بدن گزارش نشده است اما به نظر می رسد در نتیجه نوعی تعامل بروز می کند که این اتفاق بین بافت همبند در زیر سطح پوست و سطح چربی که زیر بافت همبند است، اتفاق می افتد.

کویتیشن لاغری

 به دنبال درمان سلولیت های پوستی خود هستید ؟

cellulite

از دیگر دلایل بروز سلولیت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • داشتن رژیم غذایی نامناسب و غیر متعارف
  • تجمع سموم در بدن و عدم دفع آن ها
  • بارداری
  • نداشتن تحرک کافی در طول روز
  • بارداری
  • فشار وارد شده به عروق باعث می شود مواد ناشی از متابولیسم، چربی ها در کپسول بافت همبند تراکم پیدا کند که به آنها سموم گفته می شود و عروق نیز نمی توانند این سموم را دفع کنند در نتیجه سموم در بدن باقی می ماند و رفته رفته به سلولیت تبدیل می شود.

درمان سلولیت در اصفهان چگونه است؟

اکثر خانم ها بعد از زایمان و رویایی با ناهمواری پوست این سوال را از خود می پرسند با چه  روشی می توان از شر  این ناهمواری های نا زیبا روی پوست نجات پیدا کرد؟ وجود ناهمواری و یا یک لایه پرتقالی بر روی پوست نشان دهنده بروز سلولیت می باشد که در کلینیک تخصصی زیبایی دکتر مینا رضایی درمان سلولیت در اصفهان با روش های درمانی متفاوت مانند درمان سلولیت از طریق طب سنتی، ماساژ، لاغری با دستگاه ال پی جی و یا ارائه رژیم غذایی مناسب امکان پذیر است. درمان سلولیت در اصفهان با روش های درمانی: فیزیک ، گرما درمان ، درمان سلولیت با امواج رادیویی ، اندرمولوژی یا LPG ، کویتیشن اولتراسوند ، استفاده از کرم های ضد سلولیت …  تحت نظر پزشک انجام می پذیرد.