رژیم درمانی در اصفهان

رژیم درمانی

رژیم درمانی اصطلاح و روشی گسترده برای کاربرد عملی تغذیه در زندگی به عنوان یک درمان پیشگیرانه یا اصلاح بیماری است. رژیم درمانی در اصفهان معمولاً شامل اصلاح سبک زندگی و  حذف عادات غذایی بد، به منظور ارتقا سطح سلامتی می باشد. رژیم درمانی یک روش متفاوت غذا خوردن برای بهبود سلامتی است که توسط پزشک تغذیه تجویز می شود.

برخی از رژیم های درمانی رایج مورد استفاده عبارتند از:

  • رژیم غذایی مایع شفاف
  • رژیم کامل مایعات
  • رژیم غذایی با فیبر بالا
  • رژیم کلیوی
  • رژیم غذایی خالص
  • اصلاح  و از بین بردن آلرژی غذایی و …
پزشک متخصص رژیم درمانی
رژیم درمانی دکتر رضایی

چرا رژیم درمانی ؟

رژیم درمانی در اصفهان برای حفظ ، بازیابی و اصلاح وضعیت تغذیه ای ، کاهش کالری به جهت کنترل وزن و بلعکس تأمین کالری اضافی برای افزایش وزن ، مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین میزان کربوهیدرات ، چربی و پروتئین برای کنترل دیابت ارزیابی می شود.

از جمله تاثیر مثبتی که  یک رژیم درمانی سالم برای بدن به ارمغان می آورد، این است که باعث انتخاب متعادل غذاهای سالم و مغذی برای سلامتی می شود و همواره می توانید بدن را با رژیم درمانی مناسب در بهترین وضعیت خود نگه دارید.

با ترکیب غذاهای مناسب برای هر فرد و نوشیدن آب کافی در روز می توان به حفظ  سلامتی بدن به بهترین نحوه ممکن کمک کرد. داشتن یک رژیم غذایی مناسب و متعادل برای سلامتی تمامی افراد، مفید است، چه افراد با وزن بسیار بالا که نیاز به کاهش وزن دارند و چه افرادی که دچار کمبود وزن بوده و نیاز به چربی، کالری و افزایش وزن هستند.

بنابراین رژیم درمانی در اصفهان فقط مختص افراد چاق نیست. این نکته را به خاطر داشته باشید که یک روزه نه می توان چاق شد و نه می توان وزن کم کرد. در راستای انجام رژیم مناسب خود باید صبر و حوصله فراوان داشت و گفته های پزشک متخصص تغذیه را به خوبی انجام داد.