لاغری با لیزر در اصفهان

لاغری با لیزر

لاغری با لیزر یکی از روش های ویژه برای کاهش وزن سریع می باشد. افراد چاق زمانی که از رژیم غذایی یا ورزش و یا هر روش دیگری نتیجه نمی گیرند به سراغ لاغری با لیزر در اصفهان می روند. با توجه به پیشرفت و گسترده شدن علم پزشکی و ساخت دستگاه های پزشکی متفاوت با کاربردهای گوناگون، در کلینیک های زیبایی و تناسب اندام از دستگاه های لاغری مانند شیوه لاغری با دستگاه lpg  استفاده می شود.

 چه کسانی مس توانند لاغری با لیزر انجام دهند؟

لاغری با لیزر در اصفهان روشی  برای کاهش وزن افراد چاق به صورت غیرتهاجمی می باشد که توسط دستگاه لیزر انرژی الکتروشیمیایی توسط پزشک متخصص انجام می گردد.افرادی که در قسمت ران پا، شکم و پهلو، کمر و بازو چربی داشته، برای برطرف کردن این مشکلات می تواند از لاغری با لیزردرکلینیک خدمات زیبایی دکترمینا رضایی بهره مند شوند.

slim-woman-measuring-waist_23-2148042235
لاغری با لیزر در اصفهان

مزایای لاغری با لیزر

لاغری با لیزر در اصفهان به شیوه های گوناگون انجام می شود اما نقطه قوتی که این روش درمانی به نسبت روش های دیگر داردُ این است که بدون جراحی و دردسرهای بخیه و به صورت غیر تهاجمی انجام می شود. از دیگر مزایای استفاده از لاغری با لیزر از بین رفتن سلولیت در بدن و آب کردن چربی ها می باشد. بنابراین می توان گفت لاغری با لیزر برای درمان سلولیت  نیز بسیار موثر است.

لاغری با لیزر مناسب چه کسانی نمی باشد؟

همانند هر روش دیگری برای لاغر شدن، لاغری با لیزر نیز ممکن است عوارض داشته باشد. مسلماً خانم های باردار و یا شیر ده نباید از این روش استفاده کنند چرا که ممکن است برای جنین و مادر خطر ساز باشد. افرادی که بیماری زمینه ای داشته و یا تحت مراقبت پزشک هستند، بیماران مبتلا به تومورهای سرطانی حتی افرادی که در گذشته سرطان را پشت سر گذاشته اند، افراد مبتلا به بیماری های صعب العلاج باید این کار پرهیز کنند.

مرکز لاغری با لیزر در اصفهان

 

امروزه شیوه‌های نوین و جالبی برای ما وجود دارند تا به تناسب اندام برسیم، برخی از این روش‌ها در گذشته‌های نه چندان  کاملا دور از ذهن پرشکان بود و راه‌ حلی برای کاهش وزن به نظر می‌رسید. اما با گذشت زمان، پیشرفت تکنولوژی و علم پزشکی، روش‌هایی موثرتر کشف شد که می‌تواند رویای لاغری شما را با تلاش کمتر و سرعت بیشتر محقق کند.به همین دلیل خانم‌ها و آقایانی که رویای خوش اندامی و تناسب اندام را دارند، علاوه بر راه‌های کلاسیک و معمول مانند ورزش و رژیم‌های غذایی مختلف، حاضرند خود را به دست تیغ های جراحی بسپارند و روش‌های جدید را امتحان کنند. لازم به ذکر است که هزینه روش‌های جدید نسبت به روش‌های قدیمی بسیار بالاتر است و اکثرا عوارض جانبی زیادی را نیز با خود به همراه دارند.

استرابری یک از مدل های لاغری با لیزر در اصفهان می باشد که  معمولا برای آب کردن و از بین بردن چربی های شکم پهلو ران  و زیر چانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر از  لیزر استرابری در کنار رژیم غذایی مناسب و ورزش استفاده کنید می‌‌توانید تا ۱۰ کیلوگرم در ماه وزن خود را کاهش دهید. این دستگاه لاغری شبیه به یک توت‌ فرنگی و به اندازه‌ی یک توپ بسکتبال می‌باشد  به همین دلیل  این دستگاه استرابری به معنای توت فرنگی شناخته شده است که لاغری با آن بدون درد  و ناراحتی می باشد.