مزوتراپی لاغری در اصفهان

مزوتراپی لاغری

مزوتراپی لاغری در اصفهان یکی از روش های فوق العاده محبوب با کارایی بسیار زیاد در میان بانوان و جوانان می باشد. مزوتراپی لاغری یکی از تکنیک های زیر مجموعه لاغر شدن است که بدون استفاده از تیغ جراحی و عوارض عمل می تواند شما را به تناسب اندام دلخواه برساند. علاوه بر لاغری، مزوتراپی در زمینه های دیگر مانند زیبایی صورت و مو هم مورد استفاده  قرار می گیرد و در کلینیک های زیبایی فرآیند مزوتراپی مو نیز انجام می شود.

مزوتراپی لاغری از چه طریقی به زیبایی و تناسب اندام ما کمک می کند؟

در این روش ابداعی با تزریق ویتامین های مخصوص و آنزیم های مورد نظر که از عصاره گیاهان تشکیل شده است منجر به جوانسازی پوست می شود و همچنین با از بین بردن چربی های اشباع شده باعث لاغری می شود. مزوتراپی لاغری در اصفهان در کلینیک دکتر رضایی بدون جراحی و بخیه زدن، تنها با تزریق ویتامین و زیر نظر پزشک متخصص می تواند شما را به لاغری و تناسب اندام دلخواهتان برساند. در مورد خود واژه مزوتراپی و نحوه شکل گیری آن می توان گفت که مزوتراپی از دو واژه مِزو (meso)  به معنای میانی و واژه تُراپی (Therapy) به معنای درمانی می باشد. بنابراین در روش مزوتراپی لاغری، لایه های میانی پوست درمان می شوند.

مزوتراپی در اصفهان
dermaroller-serum-anti-aging-face-cream_102120-19

 با توجه به گسترش تکنیک های زیبایی و رواج این روش ها در میان جوانان و خانم ها و همچنین تمایل به لاغری و تناسب اندام در همگان افراد بسیاری به سمت استفاده از این روش ها می روند. باید به این نکته توجه داشت که این فرایندها باید به صورت تخصصی و تحت نظر پزشک مربوطه انجام شود تا نتیجه مناسب کسب شود. بنابراین از اعتماد به افراد غیر متخصص اجتناب کنید.

چه افرادی باید و چه افرادی نباید از” مزوتراپی لاغری ” استفاده کنند؟

افرادی که در شکم و پهلو مقدار زیادی چربی اشباع شده دارند، چربی های ذخیره شده در پاها، ران پا و باسن و همچنین افرادی که از سلولیت پوستی (پوست پرتغالی) رنج می برند، کاندید مناسبی برای استفاده از مزوتراپی لاغری می باشند.

افرادی که دنبال رفع افتادگی و سفت شدن پوست خود هستند و به درخشندگی و شفافیت پوست خود اهمیت می دهند.

درمقابل استفاده از تکنیک مزوتراپی لاغری در اصفهان برای مادران باردار یا شیرده، افرادی با ناراحتی قلبی و بیماری های زمینه ای و یا صعب العلاج مانند سرطان، هپاتیت، دیابت و سابقه سکته دارند، ممنوع است.

کاربردهای مزوتراپی

شما می‌توانید با استفاده از روش لاغری مزوتراپی ، نواحی مختلفی از بدن که بیشتر مستعد چاقی هستند را در زمان کمتری لاغر کنید.  همچنین این روش نوین لاغری،گزینه بسیار خوبی برای قسمت‌هایی است که زمان زیادی برای حذف چربی‌های اضافه نیاز دارد و یا با استفاده از ورزش و رژیم غذایی از بین نمی‌رود. این نواحی شامل موارد زیر می‌شود: 

  • مزوتراپی لاغری بازو
  • مزوتراپی ران پا
  • مزوتراپی چانه
  • مزوتراپی لاغری شکم
  • مزوتراپی لاغری صورت
مزوتراپی غبغب
مزوتراپی لاغری غبغب

مزایای استفاده از مزوتراپی لاغری در اصفهان

از آنجا که روش‌های مختلف و متفاوتی جهت لاغری بدن وجود دارد، برای انتخاب بهترین و مناسب‌ترین روش‌ نیاز است تا مزایای و معایب استفاده از هریک از روش‌ها را بررسی و مقایسه کنید. از مزایای انتخاب مزوتراپی لاغری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • درمان سلولیت های  پوستی
  • بهبودی در کوتاه‌ترین زمان
  • حداقل عوارض درمانی
  • هزینه پایین
  • بدون انجام عمل جراحی