لاغری با طب سنتی در اصفهان

لاغری با طب سنتی

لاغری و تناسب اندام برای بعضی افراد به رویای دیرینه و دست نیافتنی تبدیل شده است، چرا که برای کاهش وزن باید هدف و انگیزه داشت و در راستای تحقق هدفتان بکوشید تا به وزن ایده آل برسید.هرچند کاهش وزن و لاغری مراحل سخت و طاقت فرسایی دارد اما با متدهای لاغری با طب سنتی در اصفهان شدنی است.

لاغری با طب سنتی یعنی بدون استفاده از قرص و دارو و دغدغه داشتن عوارض لاغری، به وزن ایده آل خود دست پیدا کنید. به جرات می توان گفت توصیه ها و روش های لاغری با طب سنتی در اصفهان معجزه می کند، به آن شرط که اصولی پیش رفت و خستگی راه را به جان خرید. مهمترین مزیت کاهش وزن به روش طب سنتی نداشتن عوارض لاغری و یا پایین بودن درصد عوارض ناشی از لاغری می باشد.اکثر خانم ها برای از بین بردن چربی های شکم و پهلو روش های متعددی را انتخاب می کنند که متاسفانه بعضی از این راه کارها مناسب نیستند و نتیجه ی خوبی به همراه ندارد. تجمع چربی و پیه، مخصوصا در اطراف شکم افراد را وادار می کند به سمت استفاده از روش های لاغری رفته که سریعا جواب بگیرند، اما این روش ها اثر بخش نبوده و ممکن است عوارض داشته باشند.

لاغری با طب سنتی در اصفهان معتقد است همه چیز باید اصولی پیش برود، غذا خوردن راس ساعت مشخص، کم کردن دفعات حمام، کنترل و اضطراب و استرس، عدم نوشیدن آب به همراه غذا، پرهیز از پرخوری و مواردی از این قبیل که عادت های بد غذایی به حساب می آیند و تمامی رژیم ها را بر هم می زند.

لاغری با طب سنتی
لاغری با طب سنتی با روش خاص

تاثیر مزاج شناسی در طب سنتی و سلامتی

 

در طب سنتی برای درمان هر بیمار اول باید مزاج و طبع فرد مشخص شود سپس برای درمان بیماری یا کاهش وزن اقدام کرد چرا که درمان بیماری های یکسان در هر فرد با مزاج های متفاوت کاملاً فرق دارد.در مجموع 4 نوع مزاج شناخته شده است، 1- گرم و تَر 2- گرم و خشک 3- سرد و تر و در نهایت سرد و خشک، افرادی که دارای مزاج ‌تَر هستند، معمولاً کسانی‌ هستند که از چاقی مفرط یا اضافه‌وزن رنج می‌برند.

دسته ی دوم افرادی هستند که مزاجشان به سمت سردی و تری تمایل دارد، افرادی با چربی بیشتر و افرادی که مزاجشان به سمت گرمی و تری تمایل دارد، افرادی با توده عضلانی بیشتر هستند. به عبارت ساده‌تر می توان گفت، مزاج سرد و ترهای چاق دارای چربی بیشتر و گرم و ترهای چاق دارای عضله‌های بیشتری هستند. پزشک متخصص لاغری با طب سنتی اصفهان بعد از تشخیص مزاج هر کدام از مراجعه کنندگان لاغری، برای درمان و کاهش وزن بیمار، رژیمی بی خطر و مناسب تجویز می کند.

مرکز لاغری با طب سنتی در اصفهان

 

لاغری و رسیدن به وزن ایده آل خواسته ی تمام افرادی می باشد که مدت هاست رژیم های مختلف و سختی را گذرانده اند، اما بنا به دلایلی به نتیجه دلخواه خود نرسیده اند. در کلینیک دکتر مینا رضایی خدمات درمانی و زیبایی عرضه می شود که  با استفاده از آن ها و همچنین متدهای لاغری با طب سنتی در اصفهان و رژیم متناسبی که توسط دکتر تغذیه برای شما نوشته می شود می توانید بهترین نتیجه را به دست آورید.