تزریق بوتاکس در اصفهان

بهترین تزریق بوتاکس

شاید تا به حال چیزی درباره تزریق بوتاکس در اصفهان شنیده باشید اما در مورد چگونگی روند این کار اطلاعات کافی نداشته باشید. امروزه بسیاری از افرادی که به دنبال جوانسازی صورت خود هستند حتما تا به حال بوتاکس انجام داده‌اند یا حداقل نام آن را شنیده‌اند. بوتاکس در واقع یک نوع سم به نام بوتولونیوم (Botulinum)  با نام تجاری Botox می باشد که در قالب داروی تزریقی به طور موقت و بدون داشتن عوارض باعث فلج شدن موقت عضلات زیر پوستی می شود.

کلینیک زیبایی دکتر مینا رضایی انتخابی مناسب برای افرادی که به دنبال  بهترین تزریق بوتاکس در اصفهان هستند  چرا که در این روش  با از کار انداختن موقتی عضلات صورت،  توسط پزشک متخصص منجر به حذف چین و چروک روی صورت می گردد.  ممکن است با شنیدن نام  (سم) این ذهنیت برایتان پیش بیاید که چگونه سم بتولونیوم بدون ایجاد خطر باعث از بین رفتن چین و چروک صورت می شود همچنین باعث مراقبت از پوست  شده و برای شما زیبایی به ارمغان می آورد.بوتلونیوم سمی از نوع A  بوده که در حالت معمول توسط باکتری کلستردیوم بوتولونیوم یکی از سم های موجود در طبیعت تولید می شود. این سم در صورت ترکیب شدن با باکتری تبدیل به سم کشنده و خطرناک می گردد ولی بوتولونیوم استفاده شده در داروی تزریق بوتاکس  ضرری برای سلامت انسان ندارد. 

بهترین تزریق بوتاکس در اصفهان

مزایای استفاده از تزریق بوتاکس در اصفهان

 

تزریق بهترین بوتاکس در اصفهان علاوه بر جنبه زیبایی، جنبه درمانی نیز داشته و به بهبود بیماری میگرن کمک بسیاری می کند.  با استفاده از تزریق بوتاکس در مناطقی از پوست سر که درد بیشتری احساس می شود می توان درد میگرن را تسکین داد. تزریق بوتاکس باید توسط پزشک متخصص و با رعایت استانداردهای لازم انجام شود تا نتیجه مثبت و رضایت بخش به بار بیاورد، در کلینیک تخصصی دکتر مینا رضایی کلیه خدمات زیبایی و درمانی اعم از تزریق بوتاکس به بهترین شکل و زیر نظر پزشک مربوطه به شما عزیزان ارائه می شود.

مزایا و نقاط مثبت بهترین تزریق بوتاکس در اصفهان عبارتند از:

  • از بین بردن چین و چروک صورت
  • حذف خطوط اخم روی پیشانی و بین دو ابرو
  • حذف چروک های ریز دور چشم و دهان به هنگام خندیدن
  • از بین رفتن تعریق کف دست
  • درمان میگرن
  • درمان بیماری های دیستونی و بلفارواسپاسم 
تزریق بوتاکس

  بهترین تزریق بوتاکس مناسب چه افرادی می باشد؟

  • افرادی که بر روی پیشانی آن ها خطوط زیادی دیده می شود. 
  • افرادی که در کنار چشم و دهان آن ها چروک های ریز دیده می شود.
  • افرادی که به هنگام خندیدن چین و چروک روی صورتشان نمایان می شود.
  • افرادی که دچار تعریق زیاد در ناحیه زیر بغل و یا کف دست خود می شوند.

شاید شما نیز افرادی  را دیده باشید که کف دستشان عرق می کند و امور روزانه خود را به سختی انجام می دهند، چاره کار این افراد تزریق بوتاکس است . تزریق بوتاکس نوعی روش درمانی است که برای درمان اختلال هایپرهیدروز (تعریق کف دست) انجام می شود و با تزریق درصدی از بوتاکس باعث کنترل این اختلال می شود.

تفاوت تزریق بوتاکس و تزریق ژل

تزریق بوتاکس و تزریق ژل هر دو جز  روش های درمانی زیبایی محسوب می شوند و باید در کلینیک زیبایی و یا مطب پزشک انجام شوند. ژل موادی است که خاصیت پرکنندگی داشته و می تواند نقاطی از پوست را که ضعیف شده و یا جلوه نامناسبی داشته ترمیم کند. اما بوتاکس همانطور که گفته شد نوعی سم است که با تزریق آن در صورت، باعث از بین رفتن خطوط و چروک های  روی صورت  می شود.

بهبود میگرن با تزریق بوتاکس

یکی از مزایای بهترین تزریق بوتاکس در اصفهان برای بهبود سر دردهای مزمن و میگرن می باشد. افرادی که از بیماری میگرن رنج می برند و درد زیادی را تحمل می کنند با تشخیص و تجویز پزشک بهتر است که  بوتاکس را امتحان کنند.

کلینیک زیبایی دکتر مینا رضایی ارائه دهنده خدمات بهترین تزریق بوتاکس در اصفهان

 بوتاکس چگونه انجام می شود؟

 

بهترین تزریق بوتاکس در اصفهان توسط پزشک متخصص پوست و مو انجام می پذیرد، پزشک مربوطه با توجه به میزان چین و چروک در ناحیه مورد نظر و به میزان لازم تزریق را انجام می دهد، معمولا بوتاکس در نواحی پیشانی تزریق می شود. پیشانی به نسبت دیگر نواحی صورت عملکرد بهتری دارد و عوارض کمتری به جا می گذارد. در صورت انجام  تزریق بوتاکس در پیشانی، حرکت عضلات از بین می روند و همین امر موجب حذف خطوط  شکل گرفته در این نواحی می شود. تزریق سم بوتاکس یا بوتولونیوم اگر به درستی و به میزان دوز کافی وارد بدن شود مشکلی به وجود نمی آورد اما تزریق نامناسب عوارض و خطراطی مانند نامتقارن شدن، صورت می گردد و گاهی باعث افتادگی ماهیچه ها می شود. همانند هر تزریق دیگری جای تورم، زخم و یا قرمزی بر روی پوست تا مدتی دیده می شود که اگر به دستور پزشک متخصص عمل کنید دچار مشکل نخواهید شد. در بعضی مواقع در صورت تزریق اشتباه بوتاکس مشکلاتی همچون اختلال در بلعیدن غذا، تنگی نفس و یا مشکل در صحبت کردن، گزارش شده است که در این صورت فوراً باید به پزشک مربوطه مراجعه کنید.  

تزریق بوتاکس پیشانی