مرغ مینا، نماد «صلح و عشق و امید» است که از میدان نقش جهان اصفهان سر برآورده تا پیام «امید تابی نهایت» را از نصف جهان به جهان برساند و سرآغازی باشد برای سفر صلح جهانی.

در این مرکز همراه سرمایه‌های اجتماعی و نمادین ایران زمین همسفریم تا امید، اشتغال، سلامتی و حال خوب را به یکدیگر هدیه دهیم.

به حرمت «اصالت، فرهنگ و هویت ایران زمین» لباس بختیاری به تن می‌کنم تا یادی کنیم از «سردار بی‌بی مریم بختیاری» بانویی که برابر صد مرد در تاریخ معاصر ایران دخیل بوده و کمان الماس‌نشان میناکاری را از دولت آلمان هدیه گرفت.

تنها بانوی ایرانی که ثابت کرد لقب «سردار» فقط مختص مردان نیست و امروز ما همراه بزرگ‌مردان ثابت می‌کنیم که ما همگی باهم سرباز وطنیم.

مرکز ما مفتخر است که با تمرکز بر کارآفرینی بانوان، از توانایی آنان بهره‌مند شد‌ه‌ و در حفظ هرچه بیشتر منزلت و شأن آنان کوشیده است. ضمن‌آنکه در جشن عروسی زوجین و جشن موفقیت کودکان و نوجوانان تحت پوشش، در کنار جمعی از خیرین شهر بوده‌ است.

مرکز ارزش‌آفرینی مینای نصف جهان افتخار دارد که در این دورهمی، میزبان ارزش‌آفرینان برتر ایران‌ زمین باشد.

در  رویداد پیش رو گفت‌وشنودی خواهیم داشت از حوزه کارآفرینی در موضوعات مختلف و تجربه ارزشمند عزیزان حاضر.

در این رویداد پس از صرف شام، از اثری دردست‌پژوهش رونمایی خواهد شد که یقیناً با همکاری شما گرامیان، ارزشی دوچندان خواهد داشت.

کتاب کارآفرینان مینای نصف جهان

این اثر گنجینه‌ای ارزنده خواهد بود از تجارب برترین ارزش‌آفرینان ایران، نظیر آقایان رضایی و صرامی تا مسیری که طی کرده‌اند را به‌شکل مفصل بیان کرده و به‌صورت مدون در اختیار علاقمندان این حوزه قرار دهند.

در دنیایی که زمان و امکانات کافی برای تجربه‌کردن وجود ندارد، همین تجربه‌ها نوری‌ست تا مسیر مبهم و دشوار کارآفرینی را بر جوانان این آب‌وخاک، روشن کند.

این تجارب چنان پراهمیت و ارشمندند که ثبت‌نشدن آن به‌شکلی درخور و مدون، زیانی جدی برای آیندگان و علاقمندان خواهد بود.

چنانکه می‌دانیم این بزرگان سرمایه‌های اجتماعی این خاک‌اند و چشم‌انداز ما معرفی این بزرگان به جهان است با پیام امید و عشق از نصف جهان به جهان.

یاری شما در پربارشدن هرچه بیشتر این اثر، اقبال میزبان شما و سایر دوستدارانتان را به‌دنبال خواهد داشت.