ساعت کاری (8صبح - 9شب)

اصفهان، خیابان مرداویج، ابتدای خیابان رسالت، ساختمان مرداویج، طبقه‌ی ۴ و ۶

لاغری با دستگاه کرایولیپولیز | لاغری بدون دردسر

logodark

فهرست مطالب

حرف از دستگاه لاغری که می‌شود کرایو حتماً یکی از پیشنهادات افرادی است که تجربه‌ی لاغری با دستگاه‌ را داشته‌اند. دلایل پرطرفدار بودن لاغری با دستگاه کرایولیپولیز را در ادامه به شما توضیح خواهیم داد. حتی بسیاری از افراد بدون اینکه نام این دستگاه را بدانند از ما راجع‌به دستگاهی می‌پرسند که با سرما یا انجماد لاغر می‌کند. اما همانطور که در ادامه خواهیم گفت لاغری با سرما به این معنا نیست که در هنگام استفاده سردتان می‌شود بلکه این چربی‌های شما هستند که به‌دلیل این سرما دچار مرگ سلولی خواهند شد.

کاربردهای دستگاه کرایولیپولیز

همانطور که گفته شد لاغری با دستگاه کرایولیپولیز به‌شکل موضعی پرکابردترین کار کرایو است. اما تجربیات ما در مطب لاغری و زیبایی دکتر مینا نشان می‌دهد که لاغری در برخی از قسمت‌ها سریع‌تر و بهتر اتفاق می‌افتد. این نواحی را در ادامه گفته‌ایم:

 • اطراف بند سوتین و زیر سوتین
 • زیر باسن 
 • باسن
 • داخل ران
 • سرمعده
 • بازو
 • پایین شکم
 • پهلو

از دیگر ویژگی‌های این دستگاه بالا بردن سطح متابولیسم بدن است که به لاغری کلی شما نیز کمک می‌کند.

نحوه‌ی عملکرد دستگاه کرایولیپولیز

مراجعین آگاه همیشه دوست دارند بدانند که لاغری با دستگاه کرایولیپولیز چگونه و با چه متدی اتفاق می‌افتد. درباره‌ی لاغری با این دستگاه باید گفت که این انجماد چربی‌هاست که لاغری را به‌دنبال دارد. اما چگونه؟ در این روش سلول‌های چربی سطحی‌تر در اثر سرما دچار مرگ سلولی شده و به‌آهستگی و در طی یک تا سه ماه از بدن دفع می‌شوند.

برای انجام این کار یک هندپیس یا پروب مربعی‌شکل روی ناحیه‌ی موردنظر بدن گذاشته می‌شود. این پروب‌ها با مکش بافت زیر جلدی پوست را بالا می‌آورد و به آن سرما وارد می‌شود و با این کار بافت زیر جلدی که پر از اسیدهای چرب اشباع است، تخریب می‌شود. بافت تخریب‌شده با این دستگاه به‌مرور ازطریق کبد و کلیه دفع می‌شود.

لاغری با دستگاه کرایولیپولیز

چند جلسه و چند دقیقه؟

آنچه لاغری با دستگاه کرایولیپولیز را از دیگر دستگاه‌ها متمایز می‌کند، این است که برخلاف دستگاه‌هایی مانند رافوس و آیکون که پیشنهاد می‌شود هر هفته انجام شود، جلسات هر ۳ ماه یک بار است و جلسات نزدیک‌تر از سه ماه توصیه‌ی ما به شما نیست. عملکرد این دستگاه به‌گونه‌ای است که چربی‌های شکسته‌شده به‌مرور در طی سه ماه از بدن دفع می‌شود. حدوداً ۴ تا ۶ هفته پس از اولین جلسه می‌توانید تغییرات بدن خود را به‌وضوح مشاهده کنید. هر جلسه استفاده از دستگاه بین ۴۵ تا ۶۰ دقیقه طول می‌کشد. در کلینیک دکتر مینا رضایی پس از انجام لاغری با دستگاه کرایولیپولیز ۱۰ تا ۱۵ دقیقه نیز ماساژ مخصوص داده می‌شود.

تعداد جلساتی که برای شما مناسب است را پزشک یا متخصص تغذیه پس از آنالیز بدن شما تشخیص می‌دهد. و این بستگی مستقیم به این دارد که بدن شما تا چه حد به لاغری با این دستگاه واکنش نشان می‌دهد. این مقدار از ۱۵درصد تا ۳۰ درصد متغیر است.

پیشنهاد ما

 • برای آنکه نتیجه‌ی بهتری از از لاغری با دستگاه کرایولیپولیز بگیرید پیشنهاد می‌کنیم که پیش از درمان با این روش از استیمولاتور و ده دقیقه ویبراتور استفاده کنید؛ به‌این‌وسیله گردش خون در بدن شما بالا می‌رود و روند کاهش وزن شما را تسریع می‌کند. و ضمن محدود کردن عوارض جانبی، به افزایش کارایی روند انجماد چربی نیز کمک می‌کند.
 • باید توجه داشته باشید که هم‌زمان با این دستگاه از دستگاه رافوس و کویتیشن استفاده نکنید. زیرا عملکرد این دو دستگاه کاملاً متضاد با یکدیگر است و نتیجه‌ی هم را خنثی می‌کنند.
 • نکته‌ی بعد اینکه ورزش کردن و داشتن یک رژیم غذایی خوب و متعادل را با این دستگاه همراه کنید. این کار تا چندین برابر نتیجه را بهتر می‌کند.

مزایای لاغری با دستگاه کرایولیپولیز

 • برخلاف دیگر دستگاه‌ها فواصل جلسات کرایولیپولیز بیشتر (سه ماه) است.
 • در یک زمان می‌توانید چند ناحیه از بدن را درمان کنید.
 • هم‌زمان موجب بهبود کیفیت پوستتان هم می‌شود.
 • نتایج لاغری با کرایولیپولیز قابل‌توجه است.
 • درد، ناراحتی و دوران نقاهت نخواهید داشت.
 • سلول‌های چربی به روشی طبیعی توسط بدن دفع می‌شوند.

عوارض دستگاه کرایولیپولیز

خوشبختانه تاکنون عوارض چندانی برای این دستگاه گزارش نشده است. تنها ممکن است پس از جلسه کمی بی‌حسی کنید و یا ناحیه‌ی کارشده قرمز شود. و این مسئله به‌این‌دلیل است که بافت بدن بین دو لوله خنک‌کننده قرار می‌گیرد.

دستگاه کرایولیپولیز مناسب چه افرادی نیست؟

افرادی درگیر با چاقی مفرط تعداد جلسات بیشتری برای گرفتن نتیجه‌ی مطلوب نیاز دارند و این موضوع از نظر اقتصادی مقرون‌به‌صرفه نیست. توصیه‌ی ما این است که افرادی برای لاغری با دستگاه کرایولیپولیز مراجعه کنند که چاقی موضعی دارند.

زنان باردار نباید از این دستگاه استفاده کنند.

دستگاه کرایولیپولیز

مراقبت‌های قبل و بعد از استفاده از دستگاه

برای لاغری با این دستگاه مراقبت خاص و دشواری نیاز ندارید. تنها کافی‌ست پس از استفاده از کرایولیپولیز ورزش سبک و رژیمی سالم داشته باشید.

آیا کاهش سایز با روش کرایولیپولیز دائمی است؟

پس از استفاده از این روش لاغری و یا روش‌های دیگر باید بیشتر مراقب تغذیه و فعالیت بدنی خود باشید. زیرا ممکن است با رعایت نکردن این دو مورد نه‌تنها چربی‌های شما بازگردد بلکه در ناحیه‌ی دیگری از بدنتان ذخیره شود. با رعایت تغذیه لاغری با دستگاه کرایولیپولیز و بازنگشتن آن تضمین می‌شود.

0 +
خدمات
0 +
دستگاه
0 +
مراجعه کننده
0 %
رضایت

دیگر خدمات دکتر مینا

بوتاکس مو چیست و چه مزایایی دارد؟

موی سر هم مثل صورت به بوتاکس نیاز دارد! چرا؟ زیرا با مرور زمان و شرایطی مانند آلودگی‌ها

پیلینگ پوست چیست و چه مزایایی دارد؟

پیلینگ پوست که در زبان انگلیسی معنای پوست کندن یا پوست انداختن دارد یکی از خدمات کلینیک‌های زیبایی

کوچینگ سلامت چیست و چه کمکی به فرد می‌کند؟

کوچینگ سلامت فقط مختص افراد ثروتمندی که دنبال تغییر سبک زندگی خود هستند، نیست. مربی سلامت به افراد

فرم دریافت مشاوره

تکمیل این فرم در دادن مشاوره بهتر به شما کمک می‌کند.

دکتر مینا رضایی