دستگاه های لاغری

دستگاه های لاغری 

مزوتراپی

لیزر کم توان

ماساژ جی

دستگاه لاغری اولترا کویتیشن

دستگاه لاغری RF یا رادیوفرکانسی

دستگاه لاغری مزوتراپی

دستگاه لاغری لیپوماتیک

دستگاه لاغری LPG یا اندرمولوژی

دستگاه لاغری شاک ویو

دستگاه لاغری پرسوتراپی

دستگاه لاغری لیپوسونیک

اولتراکویتیشن

در دستگاه لاغری اولترا کویتیشن از تکنولوژی سونوگرافی برای حمله به چربی ها استفاده می شود. دستگاه لاغری اولترا کویتیشن باعث نرم تر شدن پوست خواهد شد اما کاهش وزن پایدار نیست. در درمان با دستگاه لاغری اولترا کویتیشن نیازی نیست که پزشک حضور داشته باشد. دستگاه لاغری اولترا کویتیشن نتایج کوتاه مدتی فراهم می کند، بسیاری از افراد آشکارا بیان کرده اند که اثرات دستگاه لاغری اولترا کویتیشن را پس از چند جلسه به وضوح دیده اند اما برخی دیگر حتی پس از گذشت ۱ ماه از درمان، کاهش سایز قابل توجه ایی را گزارش نکرده اند.

 

RF یا رادیوفرکانسی

دستگاه لاغری رادیوفرکانسی یا RF سبب گرم شدن سلول های چربی در بافت چربی می شود و آنها را مجبور می کند تا اسیدهای چرب خود را آزاد کرده و به سیستم لنفاوی منتقل کنند. در اثر آزاد شدن اسیدهای چرب حجم سلول های چربی کمتر شده و بدن لاغرتر می شود. دستگاه لاغری رادیوفرکانسی یا RF دارای انواع یک قطبی، دوقطبی و سه قطبی است. نوع تری پولار دستگاه لاغری رادیوفرکانسی یا RF علاوه بر حفاظت از لایه سطحی پوست به لایه های عمیق تر نیز نفوذ می کند. گرمای استفاده شده در دستگاه لاغری رادیوفرکانسی یا RF سبب می شود فیبرهای کلاژن در پوست منقبض و سفت شوند. اثرات ایجاد شده طولانی مدت هستند. بیشتر افراد تمایل دارند پوست صورت سفتی داشته باشند پس درمان های دستگاه لاغری رادیوفرکانسی یا RF عمدتا در صورت انجام می شود.

 

مزوتراپی

دستگاه لاغری مزوتراپی درمانی برای سلولیت است که در آن یک نوع محلول که ترکیبی از عصاره های گیاهی، هورمون ها، آنزیم ها، ویتامین ها و مینرال ها و یک سری مواد شیمیایی است به مقدار کمی در زیر پوست تزریق می شود. به نظر می رسد ترکیب دستگاه لاغری مزوتراپی به تنظیم لنف و گردش خون و تجزیه چربی کمک کند. اما از آنجایی که این محلول استانداردسازی نشده است اکثر متخصصان مزوتراپی فرمول خاص خود را برای مزوتراپی دارند.طیف گسترده ایی از اثرات نامطلوب در دستگاه لاغری مزوتراپی دیده می شود. علاوه بر خطرات عفونت، بثورات و جوش، تغییر رنگ دائمی پوست یا زخم و درد ممکن است دیده شود.

 

لیپوماتیک

لیپوماتیک دستگاهی است که از هوای فشرده ی متصل به یک کانول که دارای حرکت ارتعاشی ثابت است استفاده کرده و سلول های چربی را بدون آسیب رساندن به پوست و بافت ها معلق خواهد کرد.لیپوماتیک  با حداقل درد یا بدون درد ایمن و موثر و دارای بهبودی سریع کاهش کبودی روی پوست است. مزیت دیگر لیپوماتیک عکس العمل عالی پوست بعد از عمل است.همچنین در لیپوماتیک در صورت مواجهه کانول با بافت غیر چربی به سرعت متوقف می شود.در بعضی افراد به ویژه کسانی که آسپرین مصرف می کنند کبودی و خونریزی دیده می شود.حساسیت به لیدوکایین ممکن است باعث سوزش یا خارش شود.

 

LPG یا اندرمولوژی

دستگاه لاغری اندرمولوژی LPG یک روش غیر تهاجمی برای جوان تر و زیباتر شدن است. با بالا رفتن سن، پوست الاستیسیته خود را از دست می دهد که با دستگاه لاغری اندرمولوژی LPG  می توان بافت های همبند را بازسازی نموده و با افزایش جریان خون چین و چروک را کاهش داد.دستگاه لاغری اندرمولوژی LPG یا اندرمولوژی آخرین درمان پزشکی با تکنولوژی بالا برای سلولیت و شکل دادن به بدن است که موجب حفظ یکپارچگی پوست می شود. از مزایای دیگر دستگاه لاغری اندرمولوژی LPG می توان به اثر آرامبخشی و کاهش استرس این روش اشاره کرد.
جهت درمان سلولیت تقریبا ۳۵ دقیقه زمان لازم است که ۲ بار در هفته و طی ۱۴ تا ۲۰ جلسه به طول می انجامد. دستگاه لاغری اندرمولوژی LPG بیشتر برای فرم دهی بدن و به ویژه باسن استفاده می شود و نباید از آن توقع کاهش وزن داشت.

 

شاک ویو

دستگاه های لاغری شاک ویو امواج صوتی با انرژی بالا هستند که با فشارهای مثبت بالا تا ۱۰۰ مگاپیکسل و منفی در محدوده ۵ تا ۱۰ مگاپیکسل مشخص می شود. این امواج در خارج از بدن تولید شده و پس از ورود به بدن از محیط مایع و بافت نرم عبور کرده و در محل برخورد با مرز مشترک دو بافتی که بافت متفاوتی دارند به دو شکل انعکاس و انکسار از مسیر خود منحرف می شوند که باعث آزاد شدن انرژی جنبشی در محل اتصال بافت ها و تغییرات بافتی می شود.برای کسب بهترین نتیجه در درمان سلولیت لازم است دستگاه های لاغری شاک ویو به همراه دستگاه های لاغری کویتیشن و RF استفاده شود.

 

پرسوتراپی

دستگاه لاغری پرسوتراپی با استفاده از روش غیر تهاجمی فشار به نواحی مختلف و ماساژ موضعی قسمت‌های مختلف بدن باعث تخلیه لنفاوی می‌شود. البته روش ماساژ به صورت دستی نیز وجود دارد، اما این دستگاه با کیفیت مطلوب‌تری این کار را انجام می‌دهد. دستگاه لاغری پرسوتراپی با ایجاد فشار یکنواخت و کنترل شده باعث تحریک سیستم لنفاوی بدن و لاغری می‌شود.

 

هایفولیپولیز یا لیپوسونیک

اساس کار دستگاه لاغری هایفولیپولیز یا لیپوسونیک بدین صورت است که انرژی امواج صوتی را به گرمای شدید کانونی تبدیل کرده و سبب ذوب چربی های زیرجلدی می شود، سپس این چربی ها به شکل مایع درآمده و از طریق دستگاه لنفاوی جمع آوری می شود.دستگاه لاغری هایفولیپولیز  هم در مردان و هم در زنان کاربرد دارد. وجود حداقل یک اینچ چربی در ناحیه موردنظر برای استفاده از دستگاه لاغری هایفولیپولیز ضروری است. استفاده از دستگاه لاغری هایفولیپولیز برای افراد چاق مناسب نیست ولی افراد با BMI کمتر از ۳۰، مورد مناسبی جهت استفاده از این دستگاه هستند.

0 تومان
پکیج

رزرو نوبت

قرارهای مراقبتهای اولیه و برخی از تخصصها