اصفهان، خیابان مرداویج، ابتدای خیابان رسالت، ساختمان مرداویج، طبقه‌ی ۶

کلینیک نگاره

مرکز نگاره

مرکز جراحی محدود نگاره با هدف تلاقی تکنولوژی و درمان ، مجموعه ای منحصر به فرد با بهترین امکانات، تجهیزات و دستگاه های به روز و مدرن پزشکی با برترین برندهای آمریکایی، فرانسوی و آلمانی دارای سیستم یکپارچه استرلازاسیون مرکزی و اتاق های عمل استاندارد با آخرین تکنولوژی در طراحی و ساخت فضای فیزیکی می باشد.

استفاده از تکنولوژی BMS  ، ایمنی بیمار ، مطابق با استانداردهای who

استفاده از سیستم هوشمند در فرآیند کنترل عوامل محیطی جهت رفاه و آرامش بیماران و پرسنل

ایجاد فضای استاندارد ایزوله جهت بیماران نیازمند

و در نهایت همراهی بیمار تا بهبود قطعی در نهایت ایمنی و حفظ آسایش حال بیمار می باشد .

هدف :

مهمترین هدف تاسیس مرکز جراحی محدود نگاره به عنوان برترین و ایمن ترین کلینیک تخصصی در استان اصفهان ارائه خدمات ملی- منطقه ای به بیماران داخلی و گردشگران بین المللی در حوزه ی جراحی پلاستیک و همچنین ارائه ی خدمات با کیفیت ، مدیریت زمان در بخش درمان تا بستری و بهبودی قطعی و همچنین آموزش مداوم و مستمر کادر تخصصی و پرسنل می باشد .

معماری نگاره :

مرکز جراحی محدود نگاره واقع در مجموعه بزرگ درمانی شهرک سلامت، شامل چهار بخش اصلی جراحی، بستری، خدماتی و پذیرش می‌باشد و ازحضور نام‌آورترین جراحان عرصه زیبایی با شهرت فرا ملی بهره می‌برد.

مهم‌ترین هدف تاسیس مرکز جراحی محدود نگاره به عنوان برترین و ایمن‌ترین کلینیک تخصصی در استان اصفهان ارائه خدمات ملی- منطقه‌ای به بیماران داخلی و گردشگران بین‌المللی در حوزه جراحی پلاستیک و همچنین ارائه‌ خدمات با کیفیت، مدیریت زمان در بخش درمان تا بستری و بهبودی قطعی و همچنین آموزش مداوم و مستمر کادر تخصصی و پرسنل است. تخصص‌های این مرکز شامل جراحی محدود سرپایی و عمومی، اورولوژی، گوش، حلق و بینی و زنان می‌باشد.

فرم دریافت مشاوره

تکمیل این فرم در دادن مشاوره بهتر به شما کمک می‌کند.

دکتر مینا رضایی